11. 9. 2021

Festival na podporu
polabské hudby

Podpořeno z grantového
programu města. VSTUP ZDARMA

Program festivalu

V sobotu 11. září od 14 hod. proběhne již pátý ročník hudebního festivalu Polabský podzim v krásném prostředí lesoparku Ostrůvek v Brandýse nad Labem. Program bude opět plný muziky, ale nezapomeneme ani na stánky s jídlem a pitím, pro děti bude dostatek atrakcí a opět se budeme plavit na pramicích po Labi.

PARADOX UNIT 14:00 – 14:50

Repertoár brandýské kapely Paradox Unit nezná hranic. Hraje od klasiky přes jazz až po pop či hard-rock. Vlastní tvorbu doplňují covery různých žánrů a interpretů. Všichni členové studovali nebo studují místní základní uměleckou školu…
VÍCE O KAPELE

INROU 15:10 – 16:00

Inrou is still alive! Po roce opět vystoupí skupina Inrou a bude prezentovat rockovou hudbu tak, jak se hrála v sedmdesátých létech minulého století.
Tato kapela se v roce 2017 po neuvěřitelných 42 letech dala opět do hromady a po třech společných zkouškách v původní sestavě odehrála svůj první koncert v jedenadvacátém století.
VÍCE O KAPELE

JAZZ ALIMENTS 16:30 – 17:20

Kapela Jazz Aliments je jedním z projektů zpěváka a kytaristy Karla Chodory. V repertoáru kapely naleznete nejen nestárnoucí jazzové standardy, ale i popové skladby, které jsou často oděné do netradičních aranží.
VÍCE O KAPELE

KLASICKEJ POSTUP 17:50-18:40

Hrajeme takový líbivý, radostný a něžný bigbeat! Jsme lehce domýšliví, proto máme za to, že ty nejlepší písničky jsou ty naše. Kromě naší vlastní produkce hrajeme i věci převzaté, které si většinou upravujeme do verze, která sedí naší kapele. Proto je náš záběr poměrně široký a dokážeme odehrát kvalitní, festivalový koncert.
VÍCE O KAPELE

JEFF BIOGRAF 19:00 – 20:00

Jeff Biograf je kapela, která přes čtvrt století hrne své blues rockové písně ku svým věrným posluchačům v Praze, Polabí i jinde v Čechách. Jeff Biograf, to je blues, rock, hodokvas i hořkost bytí. Trubka, saxofon, kytara, basa, bicí a Jeff. Cesta na sever je dlouhá a vlak je tak pomalej …
VÍCE O KAPELE

Doprovodný program

Nedávno revitalizovaný Ostrůvek svým umístěním přímo vybízí k prožití pohodového odpoledne. Návštěvníci festivalu se tedy mohou těšit nejen na kapely, ale i na bohatý program pro celou rodinu. Změna programu vyhrazena.

Jízda na pramici
Zajišťují vodní skauti „RETRA“. Více informací naleznete ZDE
Koloběžky Brandýs
Parta lidí co jezdí na koloběžkách s podporou Koloběžek Brandýs.
Dětský koutek
Soutěže pro děti a malování na obličej zařizuje Miniškolka Lumpík
Kavárna Kofein
Pojízdná kavárna Kofein vás nadchne znamenitou kávou.
Vinotéka u zámku
Podej kvalitních vín.
Pivovar Čestmír
Vynikající nabídka piv z Brandýského minipivovaru…
Produkty Vladimír
BIO sirupy a limonády, které jsou bez aromat, bez konzervantů…
Řeznictví u Pixů
Rodinná firma z Polerad, která si zakládá na čistě odvedené a hlavně poctivé práci…

Minulé ročníky v obrazech

Na první ročník hudebního festivalu se i přes nepřízeň počasí během odpoledne sešlo více než 450 spokojených diváků, kteří vřele přijali všechny vystupující skupiny a účinkující. Podařilo se nám zajistit nejen hudení podívanou, ale zároveň jsme mohli nabídnou bohatý doprovodný program pro rodiny i s dětmi. Příjemné odpoledne a podvečer tak strávili i ti nejmladší fanoušci festivalu.

Jak se k nám dostanete

Pro „přespolní“ několik řádek, jak se dostat na místo konání festivalu.

Pro ty, kteří budou projíždět Brandýs po hlavní ulici Ivana Olbrachta. Těsně před mostem přes Labe zahněte vlevo do ulice Na Prádle a po 200 metrech vpravo do ulice S. K. Neumanna. V těchto místech je nutné auto zaparkovat, protože do této ulice je zákaz vjezdu. Přes můstek přijdete do prostoru lesoparku Ostrůvek a po 550 metrech po cyklostezce jste na místě konání festivalu. Všude bude dostatek orientačních směrovek. Návštěvníci přijíždějící ve směru od Staré Boleslavi přejedou most a těsně za ním zahnou vpravo do ulice Na prádle.

+420 602 243 544
info@polabskypodzim.cz
Ostrůvek, Brandýs nad Labem

Moc děkujeme Městu Brandýs nad Labem - Stará Boleslav za finanční podporu z dotačního programu města.
Velké díky patří i našim dalším sponzorům a partnerům, bez kterých by festival nemohl vzniknout.
Mediálním partnerem akce je rádio Patriot.

Chcete se stát naším partnerem? Máte nápad, který by se hodil v rámci
doprovodného programu? Zavolejte nebo nám napište....

Sponzoři a partneři

Václav Bartoníček

Kontaktujte nás

Nenašli jste, co jste hledali? Napište nám.
info@polabskypodzim.cz

Jan Chleboun